У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Київ:

Розклад поїздів Маріуполь Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Київ найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Зачатівська, Дніпро-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.50, 18.47 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.15, 12.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104Д Маріуполь Київ 14.50
Маріуполь
07.15
Київ-Пас.
16 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
084ДП Маріуполь Київ 18.47
Маріуполь
12.33
Київ-Пас.
17 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Маріуполь