У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Маріуполь - Київ:

Розклад поїздів Маріуполь Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Маріуполь Київ найчастіше зупиняються на станціях Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Зачатівська, Верхній Токмак-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.50, 18.47 зі станції Маріуполь, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 07.14, 12.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Маріуполь Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Маріуполь - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Маріуполь - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
104П Маріуполь Жмеринка 14.50
Маріуполь
07.14
Київ-Пас.
16 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
104Д Маріуполь Київ 14.50
Маріуполь
07.14
Київ-Пас.
16 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
084ДП Маріуполь Київ 18.47
Маріуполь
12.43
Київ-Пас.
17 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Маріуполь -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Маріуполь — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Маріуполь