У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мелітополь - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мелітополь - Харків:

Розклад поїздів Мелітополь Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Мелітополь Харків найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Павлоград-1, Лозова, Лихачове, Синельникове-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.46, 23.27 зі станції Мелітополь, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 16.59, 05.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мелітополь Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мелітополь - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мелітополь - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
082П Новоолексіївка Харків 10.46
Мелітополь
16.59
Харків-Пас.
6 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 23.27
Мелітополь
05.50
Харків-Пас.
6 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мелітополь -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мелітополь — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Мелітополь