У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерефа - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мерефа - Лозова:

Поточний розклад електричок Мерефа - Лозова включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 42 хв зі станції Мерефа і прибуває на станцію Лозова о 12 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Мерефа і Лозова цей електропоїзд проїжджає 30 зупинок. Серед них Міст(09.19), Шурине(09.56), Берека(10.39), Роздольський(11.21), Хлібна(12.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мерефа - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мерефа Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мерефа - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мерефа -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мерефа — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Мерефа