У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Москва - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Москва - Миколаїв:

Розклад поїздів Москва Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Москва Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Сухиничі-Головні, Гребінка, Казанка, Долинська, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.33 зі станції Москва-Київська, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 14.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Москва Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Москва - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Москва - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
061Х Москва Миколаїв 15.33
Москва-Київська
14.40
Миколаїв-Пас.
23 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Москва -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Москва — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Москва