У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Хмельницький:

Розклад поїздів Мукачево Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.07, 22.00 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 02.27, 06.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Л Ужгород Київ 18.07
Мукачево
02.27
Хмельницький
8 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
107Л Ужгород Одеса 22.00
Мукачево
06.55
Хмельницький
8 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Мукачево