Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Муравський - Сніги
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Муравський - Сніги:

Поточний розклад електричок Муравський - Сніги включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 59 хв зі станції Муравський і прибуває на станцію Сніги о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6109 сполученням Одноробівка - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Муравський і Сніги цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Муравський - Сніги, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Муравський Сніги ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Муравський - Сніги можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6103 Одноробівка Золочів 05.01
Муравський
05.08
Сніги
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6105 Одноробівка Золочів 07.23
Муравський
07.30
Сніги
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6107 Одноробівка Золочів 17.05
Муравський
17.12
Сніги
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6109 Одноробівка Золочів 18.59
Муравський
19.06
Сніги
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Муравський -Сніги можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Муравський — Сніги

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сніги — Муравський