У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Михайленки - Кривин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Михайленки - Кривин:

Поточний розклад електричок Михайленки - Кривин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 27 хв зі станції Михайленки і прибуває на станцію Кривин о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 885 сполученням Київ-Пас. - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 2 г 39 хв. Між станціями Михайленки і Кривин цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Вакуленчук(16.31), Полонне(17.30), Баранне(18.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Михайленки - Кривин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Михайленки Кривин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Михайленки - Кривин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
885 Київ Рівне 16.27
Михайленки
19.06
Кривин
2 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Михайленки -Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .