У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Миколаїв Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Херсон, Полонне, Ходорів, Львів, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.44 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 13.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 12.44
Миколаїв-Пас.
13.35
Івано-Франківськ
1 д 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Миколаїв