У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Носачеве - Райгород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Носачеве - Райгород:

Поточний розклад електричок Носачеве - Райгород включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 19 хв зі станції Носачеве і прибуває на станцію Райгород о 17 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Цвіткове - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 37 хв. Між станціями Носачеве і Райгород цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Мельниківка(06.48), Заводська(07.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Носачеве - Райгород, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Носачеве Райгород ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Носачеве - Райгород можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Цвіткове Знам'янка 06.44
Носачеве
09.21
Райгород
2 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути
6508 Цвіткове Знам'янка 15.19
Носачеве
17.45
Райгород
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6510 Цвіткове Знам'янка 18.43
Носачеве
21.11
Райгород
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Носачеве -Райгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Носачеве — Райгород

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Райгород — Носачеве