У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоград-Волинський - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Новоград-Волинський - Київ:

Розклад поїздів Новоград-Волинський Київ на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Новоград-Волинський Київ найчастіше зупиняються на станціях Коростень, Святошин, Яблунець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.46, 05.22, 08.16 зі станції Новоград-Волинський-1, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 06.00, 08.48, 11.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Новоград-Волинський Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Новоград-Волинський - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Новоград-Волинський - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Новоград-Волинський -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новоград-Волинський — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Новоград-Волинський