У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоселівка - Андріївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новоселівка - Андріївка:

Поточний розклад електричок Новоселівка - Андріївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 16 хв зі станції Новоселівка і прибуває на станцію Андріївка о 04 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Савинці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 42 хв. Між станціями Новоселівка і Андріївка цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Основа(08.46), Жихор(09.09), Дружний(09.30), Будинок Відпочинку(09.53), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новоселівка - Андріївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новоселівка Андріївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новоселівка - Андріївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6407* Харків Ізюм 03.16
Новоселівка
04.30
Андріївка
1 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути
6419* Харків Савинці 08.34
Новоселівка
10.16
Андріївка
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 20.25
Новоселівка
22.03
Андріївка
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новоселівка -Андріївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новоселівка — Андріївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Андріївка — Новоселівка