У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоселівка - Лозова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Новоселівка - Лозова:

Поточний розклад електричок Новоселівка - Лозова включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 44 хв зі станції Новоселівка і прибуває на станцію Лозова о 17 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6855-6865 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 45 хв. Між станціями Новоселівка і Лозова цей електропоїзд проїжджає 40 зупинок. Серед них Липовий Гай(16.09), Комарівка(16.34), Бірки(17.20), Новоберецька(18.06), 878 Км(18.43), Герсеванівський(19.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Новоселівка - Лозова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Новоселівка Лозова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Новоселівка - Лозова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Новоселівка -Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Новоселівка — Лозова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лозова — Новоселівка