У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Низківка - 6 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Низківка - 6 Км:

Поточний розклад електричок Низківка - 6 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 30 хв зі станції Низківка і прибуває на станцію 6 Км о 07 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Сновськ - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 49 г 44 хв. Між станціями Низківка і 6 Км цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Пост 64 км(З.П.)(17.43), 41 Км(18.18), Доч(18.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Низківка - 6 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Низківка 6 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Низківка - 6 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.30
Низківка
07.13
6 Км
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 17.29
Низківка
19.13
6 Км
2 д 1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Низківка -6 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Низківка — 6 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 6 Км — Низківка