У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Низківка - Щимель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Низківка - Щимель:

Поточний розклад електричок Низківка - Щимель включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 24 хв зі станції Низківка і прибуває на станцію Щимель о 22 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6501 сполученням Бахмач-Пас. - Сновськ, в цьому випадку поїздка займе 48 г 21 хв. Між станціями Низківка і Щимель цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Низківка - Щимель, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Низківка Щимель ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Низківка - Щимель можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 Бахмач Сновськ 10.06
Низківка
10.27
Щимель
2 д 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 22.24
Низківка
22.45
Щимель
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Низківка -Щимель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Низківка — Щимель

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щимель — Низківка