У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Братолюбівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Братолюбівка:

Розклад поїздів Одеса Братолюбівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Братолюбівка найчастіше зупиняються на станціях Березівка, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.52 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Братолюбівка прибувають вони відповідно о 00.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Братолюбівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Братолюбівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Братолюбівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
318Ш Одеса Дніпро 14.17
Одеса-Головна
00.08
Братолюбівка
9 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.17
Одеса-Головна
00.08
Братолюбівка
9 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Братолюбівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Братолюбівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Братолюбівка — Одеса