У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Буялик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Буялик:

Поточний розклад електричок Одеса - Буялик включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 50 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Буялик о 16 г 19 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6402 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 0 хв. Між станціями Одеса і Буялик цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Слобідська(06.51), Учнівська(07.37), Павлинка(08.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Буялик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Буялик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Буялик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Буялик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Буялик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буялик — Одеса