У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Черкаси
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Черкаси:

Розклад поїздів Одеса Черкаси на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Черкаси найчастіше зупиняються на станціях Березівка, Веселинове, Вознесенськ, Трикратне, Південноукраїнська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.12 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Черкаси прибувають вони відповідно о 04.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Черкаси є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Черкаси складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Черкаси можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148Ш Одеса Київ 19.41
Одеса-Головна
04.45
Черкаси
9 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Черкаси

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Черкаси — Одеса