У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Главані
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Главані:

Розклад поїздів Одеса Главані на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Главані найчастіше зупиняються на станціях Аккаржа, Кароліно-Бугаз, Бугаз, Білгород-Дністровський, Кулевча, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.35 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Главані прибувають вони відповідно о 09.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Главані є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Главані складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Одеса - Главані можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
145К Київ Ізмаїл 04.35
Одеса-Головна
09.28
Главані
4 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Главані можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Главані

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Главані — Одеса