У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Городок
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Городок:

Розклад поїздів Одеса Городок на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Городок найчастіше зупиняються на станціях Аккаржа, Кароліно-Бугаз, Бугаз, Білгород-Дністровський, Кулевча, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.46 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Городок прибувають вони відповідно о 10.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Городок є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Городок складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Одеса - Городок можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
145К Київ Березине 04.46
Одеса-Головна
10.12
Городок
5 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Городок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .