У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Губарівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Губарівка:

Розклад поїздів Одеса Губарівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Губарівка найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Губарівка прибувають вони відповідно о 14.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Губарівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Губарівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Губарівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
060Ш Одеса Суми 18.36
Одеса-Головна
14.29
Губарівка
19 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Губарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .