У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Одеса Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Березівка, Веселинове, Вознесенськ, Трикратне, Південноукраїнська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.12 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 03.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148Ш Одеса Київ 19.41
Одеса-Головна
03.33
Ім. Тараса Шевченка
7 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Одеса