У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Калинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Калинівка:

Розклад поїздів Одеса Калинівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Калинівка найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Крижопіль, Рахни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.35, 18.16 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Калинівка-1 прибувають вони відповідно о 19.43, 01.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Калинівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Калинівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Калинівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
248Л Одеса Житомир 12.35
Одеса-Головна
19.43
Калинівка-1
7 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
058Ш Одеса Ковель 18.16
Одеса-Головна
01.37
Калинівка-1
7 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Калинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Калинівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинівка — Одеса