У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Харків:

Розклад поїздів Одеса Харків на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Харків найчастіше зупиняються на станціях Вознесенськ, Кропивницький, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.10, 21.27 зі станції Одеса-Східна, Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 08.20, 08.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
060Ш Одеса Харків 18.36
Одеса-Головна
08.20
Харків-Пас.
13 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Суми 18.36
Одеса-Головна
08.20
Харків-Пас.
13 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 21.27
Одеса-Головна
08.47
Харків-Пас.
11 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Одеса