У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Ковель:

Розклад поїздів Одеса Ковель на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Ковель найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Роздільна-1, Полонне, Луцьк, Рівне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.16 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 10.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
058Ш Одеса Ковель 18.16
Одеса-Головна
10.50
Ковель
16 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Одеса