У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Кулиндорове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Кулиндорове:

Поточний розклад електричок Одеса - Кулиндорове включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 50 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Кулиндорове о 15 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 2 хв. Між станціями Одеса і Кулиндорове цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Кулиндорове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Кулиндорове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Кулиндорове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Кулиндорове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Кулиндорове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кулиндорове — Одеса