У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Кузьменкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Кузьменкове:

Поточний розклад електричок Одеса - Кузьменкове включає 7 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 10 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Кузьменкове о 17 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Одеса і Кузьменкове цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Новодеповська(06.16), Єреміївка(07.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Кузьменкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Кузьменкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Кузьменкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Кузьменкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Кузьменкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кузьменкове — Одеса