У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Кишинів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Кишинів:

Розклад поїздів Одеса Кишинів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Кишинів найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Кучурган, Тираспіль, Бендери 2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.45 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Кишинів прибувають вони відповідно о 22.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Кишинів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Кишинів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Кишинів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
642Ш Одеса Кишинів 18.45
Одеса-Головна
22.20
Кишинів
3 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Кишинів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кишинів — Одеса