У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Мартинівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Мартинівська:

Поточний розклад електричок Одеса - Мартинівська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 56 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Мартинівська о 14 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 4 г 3 хв. Між станціями Одеса і Мартинівська цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Слобідська(14.58), Пост 1273 Км(15.53), Сербка(16.33), Березівка(17.33), Веселинове(18.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Мартинівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Мартинівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Мартинівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Одеса Помічна 10.56
Одеса-Головна
14.58
Мартинівська
4 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Одеса Помічна 14.43
Одеса-Головна
18.46
Мартинівська
4 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Мартинівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Мартинівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мартинівська — Одеса