У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Миколаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Миколаєве:

Поточний розклад електричок Одеса - Миколаєве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 50 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Миколаєве о 18 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 38 хв. Між станціями Одеса і Миколаєве цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Слобідська(11.04), Польове(12.05), 1249 Км(12.45), 1214 Км(13.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Миколаєве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Миколаєве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Миколаєве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412* Одеса Помічна 10.39
Одеса-Головна
14.17
Миколаєве
3 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Помічна 14.50
Одеса-Головна
18.01
Миколаєве
3 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Миколаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Миколаєве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаєве — Одеса