У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Миколаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Миколаєве:

Поточний розклад електричок Одеса - Миколаєве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 56 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Миколаєве о 14 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 32 хв. Між станціями Одеса і Миколаєве цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Слобідська(14.58), Пост 1273 Км(15.53), Сербка(16.33), Березівка(17.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Миколаєве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Миколаєве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Миколаєве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Одеса Помічна 10.56
Одеса-Головна
14.23
Миколаєве
3 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Одеса Помічна 14.43
Одеса-Головна
18.15
Миколаєве
3 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Миколаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Миколаєве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаєве — Одеса