У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Обхідна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Обхідна:

Поточний розклад електричок Одеса - Обхідна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 42 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Обхідна о 12 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6272 сполученням Одеса-Головна - Балта, в цьому випадку поїздка займе 3 г 59 хв. Між станціями Одеса і Обхідна цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Новодеповська(09.00), Карпове(09.37), Роздільна-1(10.12), Іванівка(10.53), Мардарівка(11.44), Побережжя(12.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Обхідна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Обхідна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Обхідна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6272 Одеса Балта 08.42
Одеса-Головна
12.41
Обхідна
3 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Обхідна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Обхідна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Обхідна — Одеса