У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Плетений Ташлик
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Плетений Ташлик:

Розклад поїздів Одеса Плетений Ташлик на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Плетений Ташлик найчастіше зупиняються на станціях Веселинове, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.57 зі станції Одеса-Східна, в кінцевий же пункт Плетений Ташлик прибувають вони відповідно о 21.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Плетений Ташлик є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Плетений Ташлик складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Плетений Ташлик можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
092ОШ Одеса Костянтинівка 16.23
Одеса-Головна
21.44
Плетений Ташлик
5 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Плетений Ташлик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Плетений Ташлик

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Плетений Ташлик — Одеса