У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Шабо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Шабо:

Поточний розклад електричок Одеса - Шабо включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 47 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Шабо о 08 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6310 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Одеса і Шабо цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них 9 Км(18.15), Пост 22 Км(18.40), 41 Км(19.09), Лиманська(19.33), Прибережне(19.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Шабо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Шабо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Шабо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Шабо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Шабо

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шабо — Одеса