У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Слобідська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одеса - Слобідська:

Поточний розклад електричок Одеса - Слобідська включає 13 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 50 хв зі станції Одеса і прибуває на станцію Слобідська о 15 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6333 сполученням Знам'янка-Пас. - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Одеса і Слобідська цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одеса - Слобідська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одеса Слобідська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одеса - Слобідська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одеса -Слобідська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Слобідська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слобідська — Одеса