У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Ворохта:

Розклад поїздів Одеса Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Тернопіль-Пас., Микуличин, Яремче, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.25 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 12.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
026О Одеса Рахів 18.25
Одеса-Головна
12.33
Ворохта
18 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Одеса