У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Яремче
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Яремче:

Розклад поїздів Одеса Яремче на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Яремче найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.25 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Яремче прибувають вони відповідно о 11.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Яремче є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Яремче складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Яремче можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
026О Одеса Рахів 18.25
Одеса-Головна
11.37
Яремче
17 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Яремче

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яремче — Одеса