У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса-Головна - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса-Головна - Дніпро:

Розклад поїздів Одеса-Головна Дніпро на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Одеса-Головна Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Одеса-Східна, Новоукраїнка, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.17, 15.22 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 08.21, 04.50 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Одеса-Головна Дніпро говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Одеса-Головна - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса-Головна - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса-Головна -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса-Головна — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Одеса-Головна