У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одноробівка - Золочів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Одноробівка - Золочів:

Поточний розклад електричок Одноробівка - Золочів включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 40 хв зі станції Одноробівка і прибуває на станцію Золочів о 10 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6103 сполученням Одноробівка - Золочів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 34 хв. Між станціями Одноробівка і Золочів цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Муравський(05.00), Сніги(05.08), Світличний(05.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Одноробівка - Золочів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Одноробівка Золочів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Одноробівка - Золочів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Одноробівка -Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одноробівка — Золочів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Золочів — Одноробівка