У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрія - Острог
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Олександрія - Острог:

Розклад поїздів Олександрія Острог на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Олександрія Острог найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.39 зі станції Олександрія, в кінцевий же пункт Острог прибувають вони відповідно о 08.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Олександрія Острог є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Олександрія - Острог складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Олександрія - Острог можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088П Новоолексіївка Ковель 21.39
Олександрія
08.34
Острог
10 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Олександрія -Острог можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Олександрія — Острог

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Острог — Олександрія