У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрія - Синельникове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Олександрія - Синельникове:

Розклад поїздів Олександрія Синельникове на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Олександрія Синельникове найчастіше зупиняються на станціях П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.06, 00.11, 00.20 зі станції Олександрія, в кінцевий же пункт Синельникове-1, Синельникове-2 прибувають вони відповідно о 04.06, 04.38, 05.02 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Олександрія Синельникове свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Олександрія - Синельникове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Олександрія - Синельникове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Олександрія -Синельникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Олександрія — Синельникове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синельникове — Олександрія