У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олешків - Заболотів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Олешків - Заболотів:

Поточний розклад електричок Олешків - Заболотів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 59 хв зі станції Олешків і прибуває на станцію Заболотів о 16 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6462-6461 сполученням Чернівці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Олешків і Заболотів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Олешків - Заболотів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Олешків Заболотів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Олешків - Заболотів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 06.18
Олешків
06.23
Заболотів
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6462-6461 Чернівці Коломия 10.21
Олешків
10.28
Заболотів
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6464-6463 Чернівці Коломия 15.59
Олешків
16.04
Заболотів
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Олешків -Заболотів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Олешків — Заболотів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заболотів — Олешків