У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Основа - Красний Лиман
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Основа - Красний Лиман:

Поточний розклад електричок Основа - Красний Лиман включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 37 хв зі станції Основа і прибуває на станцію Красний Лиман о 13 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6445-6455 сполученням Харків-Левада - Красний Лиман, в цьому випадку поїздка займе 3 г 28 хв. Між станціями Основа і Красний Лиман цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Жихор(09.52), Слобожанська(10.27), Савинці(11.10), Ізюм(11.49), Форпостна(12.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Основа - Красний Лиман, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Основа Красний Лиман ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Основа - Красний Лиман можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6445-6455* Харків Красний Лиман 09.37
Основа
13.05
Красний Лиман
3 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Основа -Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Основа — Красний Лиман

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красний Лиман — Основа