У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Паляничинці - Корчі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Паляничинці - Корчі:

Поточний розклад електричок Паляничинці - Корчі включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 56 хв зі станції Паляничинці і прибуває на станцію Корчі о 12 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6231-6014 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 0 хв. Між станціями Паляничинці і Корчі цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них 8 Км(06.11), Півні(06.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Паляничинці - Корчі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Паляничинці Корчі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Паляничинці - Корчі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6231-6014 Миронівка Київ 06.07
Паляничинці
07.07
Корчі
1 г Курсує щоденно - переглянути
6233-6022 Миронівка Київ 11.56
Паляничинці
12.54
Корчі
58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Паляничинці -Корчі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Паляничинці — Корчі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Корчі — Паляничинці