У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Переліски - Новососнівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Переліски - Новососнівський:

Поточний розклад електричок Переліски - Новососнівський включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 47 хв зі станції Переліски і прибуває на станцію Новососнівський о 18 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6443 сполученням Сватово - Попасна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Переліски і Новососнівський цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Переліски - Новососнівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Переліски Новососнівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Переліски - Новососнівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Переліски -Новососнівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Переліски — Новососнівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новососнівський — Переліски