У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перемишль - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перемишль - Львів:

Розклад поїздів Перемишль Львів на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Перемишль Львів найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.46, 13.10 зі станції Перемишль Головний, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.10, 16.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перемишль Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перемишль - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері, днем.
Купити квитки на поїзд Перемишль - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перемишль -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перемишль — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Перемишль