У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перемишль - Вроцлав
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Перемишль - Вроцлав:

Розклад поїздів Перемишль Вроцлав на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Перемишль Вроцлав найчастіше зупиняються на станціях Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Седзишов, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.44 зі станції Перемишль-Засане, в кінцевий же пункт Вроцлав Головний прибувають вони відповідно о 11.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Перемишль Вроцлав є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Перемишль - Вроцлав складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Перемишль - Вроцлав можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749Д Київ Вроцлав 04.40
Перемишль Головний
11.39
Вроцлав Головний
6 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
051Л Львів Вроцлав 04.40
Перемишль Головний
11.39
Вроцлав Головний
6 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Перемишль -Вроцлав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перемишль — Вроцлав

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вроцлав — Перемишль