У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Плавні-Вантажні - Запоріжжя Ліве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Плавні-Вантажні - Запоріжжя Ліве:

Поточний розклад електричок Плавні-Вантажні - Запоріжжя Ліве включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 19 хв зі станції Плавні-Вантажні і прибуває на станцію Запоріжжя Ліве о 07 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510-1 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Плавні-Вантажні і Запоріжжя Ліве цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 1134 Км(06.21), 1117 Км(06.50), 6 Км(07.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Плавні-Вантажні - Запоріжжя Ліве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Плавні-Вантажні Запоріжжя Ліве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Плавні-Вантажні - Запоріжжя Ліве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 06.19
Плавні-Вантажні
07.41
Запоріжжя Ліве
1 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Плавні-Вантажні -Запоріжжя Ліве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .