У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Покотилівка - Слов'янськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Покотилівка - Слов'янськ:

Поточний розклад електричок Покотилівка - Слов'янськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 26 хв зі станції Покотилівка і прибуває на станцію Слов'янськ о 21 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7035-7037- сполученням Харків-Пас. - Красний Лиман, в цьому випадку поїздка займе 4 г 17 хв. Між станціями Покотилівка і Слов'янськ цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Мерефа(17.41), Трійчате(18.41), Панютине(19.45), Гаврилівка(20.45), Гусарівка(21.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Покотилівка - Слов'янськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Покотилівка Слов'янськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Покотилівка - Слов'янськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7035-7037- Харків Красний Лиман 17.26
Покотилівка
21.43
Слов'янськ
4 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Покотилівка -Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Покотилівка — Слов'янськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слов'янськ — Покотилівка