У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пологи - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Пологи - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Пологи Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Пологи Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Оріхівська, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.15 зі станції Пологи, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 07.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Пологи Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Пологи - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Пологи - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
116П Бердянськ Київ 21.15
Пологи
07.44
Ім. Тараса Шевченка
10 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Пологи -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пологи — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Пологи