У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пологи - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Пологи - Харків:

Розклад поїздів Пологи Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Пологи Харків найчастіше зупиняються на станціях Оріхівська, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.15 зі станції Пологи, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 04.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Пологи Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Пологи - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Пологи - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
116П Бердянськ Мінськ 21.15
Пологи
04.52
Харків-Пас.
7 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Пологи -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .