У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пологи - Мінськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Пологи - Мінськ:

Розклад поїздів Пологи Мінськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 27 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Пологи Мінськ найчастіше зупиняються на станціях Оріхівська, Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., Мена, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.15, 21.15 зі станції Пологи, в кінцевий же пункт Мінськ-Пас. прибувають вони відповідно о 23.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Пологи Мінськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Пологи - Мінськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Пологи - Мінськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
608О Бердянськ Мінськ 19.15
Пологи
23.50
Мінськ-Пас.
1 д 4 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
226П Бердянськ Мінськ 21.15
Пологи
23.50
Мінськ-Пас.
1 д 2 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Пологи -Мінськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пологи — Мінськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мінськ — Пологи